|
|
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Dostępne rozmiary | Dia. 50 mm - 1500 mm |
| Średnica | 1 - 500 mm |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Użycie | Wyniki badań |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 min (N/mm2) |
| Odporność na temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopów) |
| Wielkość | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Obsługa powierzchni | Do końca obrobione |
| Pozostałe urządzenia | CNC |
|
|
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Dostępne rozmiary | Dia. 50 mm - 1500 mm |
| Średnica | 1 - 500 mm |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Użycie | Wyniki badań |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 min (N/mm2) |
| Odporność na temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopów) |
| Wielkość | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Obsługa powierzchni | Do końca obrobione |
| Pozostałe urządzenia | CNC |