|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura pracy | 400°C-1200°C |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Obróbka powierzchni | Wykończenie obrobione |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Dostępne rozmiary | Średnica 50 mm - 1500 mm |
| Obróbka skrawaniem | CNC |
| Rozmiar | OD226 x ID184 x 2940 mm |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 Min (N/mm²) |
| Średnica | 1-500 mm |
|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura pracy | 400°C-1200°C |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Obróbka powierzchni | Wykończenie obrobione |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Dostępne rozmiary | Średnica 50 mm - 1500 mm |
| Obróbka skrawaniem | CNC |
| Rozmiar | OD226 x ID184 x 2940 mm |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 Min (N/mm²) |
| Średnica | 1-500 mm |