|
|
| Temperatura pracy | 400℃ - 1200℃ |
| Dostępne rozmiary | Średnica 50 mm - 1500 mm |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Zastosowanie | Zawory, mielenie |
| Odporność na temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopu) |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Moduł koła zębatego | 8-60 |
| Obróbka | CNC |
| Przykład rozmiaru | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Zakres średnic | 1-500 mm |
|
|
| Temperatura pracy | 400℃ - 1200℃ |
| Dostępne rozmiary | Średnica 50 mm - 1500 mm |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Zastosowanie | Zawory, mielenie |
| Odporność na temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopu) |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Moduł koła zębatego | 8-60 |
| Obróbka | CNC |
| Przykład rozmiaru | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Zakres średnic | 1-500 mm |