|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dostępne rozmiary | Średnica 50 mm - 1500 mm |
| Obróbka skrawaniem | CNC |
| Grubość ścianki | Grubość ścianki 0,5 mm - 22 mm |
| Średnica | 1-500 mm |
| Przykład rozmiaru | Średnica zewnętrzna 226 * Średnica wewnętrzna 184 * 2940 mm |
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Moduł zęba | 8-60 |
| Zastosowanie | Zawory, Mielenie |
| Obróbka powierzchni | Wykończenie obrobione |
|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Dostępne rozmiary | Średnica 50 mm - 1500 mm |
| Obróbka skrawaniem | CNC |
| Grubość ścianki | Grubość ścianki 0,5 mm - 22 mm |
| Średnica | 1-500 mm |
| Przykład rozmiaru | Średnica zewnętrzna 226 * Średnica wewnętrzna 184 * 2940 mm |
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Moduł zęba | 8-60 |
| Zastosowanie | Zawory, Mielenie |
| Obróbka powierzchni | Wykończenie obrobione |