|
|
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Srebrny Szary |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Obsługa powierzchni | Do końca obrobione |
| Użycie | Wyniki badań |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 min (N/mm2) |
| Dostępne rozmiary | Dia. 50 mm - 1500 mm |
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Wielkość | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Pozostałe urządzenia | CNC |
| Moduł sprzętu | 8 - 60 |
|
|
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Kolor | Srebrny Szary |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Obsługa powierzchni | Do końca obrobione |
| Użycie | Wyniki badań |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 min (N/mm2) |
| Dostępne rozmiary | Dia. 50 mm - 1500 mm |
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Wielkość | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Pozostałe urządzenia | CNC |
| Moduł sprzętu | 8 - 60 |