|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica | 1-500 mm |
| Obróbka powierzchni | Wykończenie obrobione |
| Zastosowanie | Zawory, mielenie |
| Grubość ścianki | WT0,5 mm-22 mm |
| Rodzaj korozji | Antykorozyjny |
| Temperatura pracy | 400°C-1200°C |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Obróbka | CNC |
|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Średnica | 1-500 mm |
| Obróbka powierzchni | Wykończenie obrobione |
| Zastosowanie | Zawory, mielenie |
| Grubość ścianki | WT0,5 mm-22 mm |
| Rodzaj korozji | Antykorozyjny |
| Temperatura pracy | 400°C-1200°C |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Obróbka | CNC |