|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Zakres średnic | 50 mm - 1500 mm |
| Grubość ścianki | 0,5 mm - 22 mm |
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 N/mm² (minimum) |
| Rodzaj korozji | Antykorozyjny |
| Obróbka | CNC |
|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Zakres średnic | 50 mm - 1500 mm |
| Grubość ścianki | 0,5 mm - 22 mm |
| Temperatura pracy | 400°C - 1200°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 N/mm² (minimum) |
| Rodzaj korozji | Antykorozyjny |
| Obróbka | CNC |