|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Wykończenie obrobione |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Rozmiar | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Obróbka skrawaniem | CNC |
| Temperatura pracy | 400℃ - 1200℃ |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Moduł koła zębatego | 8 - 60 |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 Min (N/mm²) |
| Grubość ścianki | 0,5 mm - 22 mm |
|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Wykończenie obrobione |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Rozmiar | OD226 * ID184 * 2940 mm |
| Obróbka skrawaniem | CNC |
| Temperatura pracy | 400℃ - 1200℃ |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
| Moduł koła zębatego | 8 - 60 |
| Kolor | Srebrnoszary |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 420 Min (N/mm²) |
| Grubość ścianki | 0,5 mm - 22 mm |