|
|
| Typ korozji | Antykorozyjny |
| Dostępne rozmiary | Średnica 50mm–1500mm |
| Zastosowanie | Zawory, szlifowanie |
| Średnica | 1-500mm |
| Rozmiar | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Temperatura robocza | 400°C-1200°C |
| Moduł koła zębatego | 8-60 |
| Odporność na temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopu) |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |
|
|
| Typ korozji | Antykorozyjny |
| Dostępne rozmiary | Średnica 50mm–1500mm |
| Zastosowanie | Zawory, szlifowanie |
| Średnica | 1-500mm |
| Rozmiar | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Temperatura robocza | 400°C-1200°C |
| Moduł koła zębatego | 8-60 |
| Odporność na temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopu) |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Proces produkcji | Proces odlewania odśrodkowego |