|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj Korozji | Antykorozyjne |
| Zakres Średnic | 1-500mm |
| Dostępne Rozmiary | Śr. 50mm - 1500mm |
| Obróbka Powierzchni | Wykończenie Obrabiane |
| Temperatura Pracy | 400°C - 1200°C |
| Odporność na Temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopu) |
| Grubość Ścianki | WT0,5mm - 22mm |
| Moduł Zęba | 8-60 |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Obróbka | CNC |
|
|
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Rodzaj Korozji | Antykorozyjne |
| Zakres Średnic | 1-500mm |
| Dostępne Rozmiary | Śr. 50mm - 1500mm |
| Obróbka Powierzchni | Wykończenie Obrabiane |
| Temperatura Pracy | 400°C - 1200°C |
| Odporność na Temperaturę | Do 1000°C (w zależności od stopu) |
| Grubość Ścianki | WT0,5mm - 22mm |
| Moduł Zęba | 8-60 |
| Wymiary | Zgodnie z rysunkiem |
| Obróbka | CNC |