|
|
| Odporność na temperaturę | Do 1200°C |
| Szerokość | 15/25 mm |
| Przetwarzanie | Rolowanie na gorąco / wytłaczanie |
| Temperatura pracy | 1000°C |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Tolerancja wielkości | CT8 |
| Usługa | OEM ODM |
| Zakres wielkości | Małe precyzyjne części do dużych komponentów przemysłowych |
|
|
| Odporność na temperaturę | Do 1200°C |
| Szerokość | 15/25 mm |
| Przetwarzanie | Rolowanie na gorąco / wytłaczanie |
| Temperatura pracy | 1000°C |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Tolerancja wielkości | CT8 |
| Usługa | OEM ODM |
| Zakres wielkości | Małe precyzyjne części do dużych komponentów przemysłowych |