|
|
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Przetwarzanie | Rolowanie na gorąco / wytłaczanie |
| Temperatura pracy | 1000°C |
| Maksymalna temperatura | Do 1200°C |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Szerokość | 15/25 mm |
| Standardy klas | ASTM B164/B127/B906 |
| Kompatybilność produkcji | Kompatybilne z procesami spawania, obróbki mechanicznej i wykończenia |
| Gwarancja | Żadnego |
| Numer modelu | Próbka druku 3D |
|
|
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Przetwarzanie | Rolowanie na gorąco / wytłaczanie |
| Temperatura pracy | 1000°C |
| Maksymalna temperatura | Do 1200°C |
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Szerokość | 15/25 mm |
| Standardy klas | ASTM B164/B127/B906 |
| Kompatybilność produkcji | Kompatybilne z procesami spawania, obróbki mechanicznej i wykończenia |
| Gwarancja | Żadnego |
| Numer modelu | Próbka druku 3D |