|
|
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Zakres wielkości | Małe precyzyjne części do dużych elementów przemysłowych |
| Klasa | ASTM B164/B127/B906 |
| Usługa | OEM ODM |
| Kompatybilność produkcji | Kompatybilny z procesami spawania, obróbki maszynowej i wykończenia |
| Przetwarzanie | Rolowanie na gorąco / wytłaczanie |
| Szerokość | 15/25 mm |
| Numer modelu | Próbka druku 3D |
| Odporność na temperaturę | Wytrzymałość na wysokie temperatury do 1000°C lub wyższa |
|
|
| Odporność na korozję | Wysoki |
| Zakres wielkości | Małe precyzyjne części do dużych elementów przemysłowych |
| Klasa | ASTM B164/B127/B906 |
| Usługa | OEM ODM |
| Kompatybilność produkcji | Kompatybilny z procesami spawania, obróbki maszynowej i wykończenia |
| Przetwarzanie | Rolowanie na gorąco / wytłaczanie |
| Szerokość | 15/25 mm |
| Numer modelu | Próbka druku 3D |
| Odporność na temperaturę | Wytrzymałość na wysokie temperatury do 1000°C lub wyższa |