Cr19Ni39 Odporne na ciepło stalowe elementy rusztu stalowego do przemysłowych spalarni odpadów stałych
odlewy żaroodporne
,metal żaroodporny
Opis produktu
ASTM A297 HU Cr19Ni39 Odporne na ciepło stalowe elementy rusztu stalowego do przemysłowych spalarni odpadów stałych EB3002
Mechaniczne piece do spalania rusztów można podzielić na poziomy system rusztów tłokowych, odchylając system rusztów od układu rusztów. Lub można je podzielić na trzy typy z ruchomych sposobów: system rusztu tłokowego typu push, system odwrotnego rusztu typu push i system rusztu typu tocznego.
System rusztu może składać się z ruchomych rusztów i mocujących rusztów. Struktura i kształt dwóch prętów rusztu są takie same, dzięki czemu jest bardzo wygodny do wymiany. Szerokość systemu rusztu zostanie ustalona na podstawie przepustowości odpadów. Gdy wartość opałowa ma wynosić 6270 kJ / kg, temperatura powierzchni rusztu wynosi 400 ~ 500 centymetrów, a żywotność rusztu może wynosić około 5 lat.

Kluczowym elementem spalarni są kraty rusztowe. Skład chemiczny jest następujący:
1. Stop żaroodporny o wysokiej Cr:
| Gatunek materiału | Skład chemiczny (%) | |||||
| do | Si | Mn | P. | S. | Cr | |
| RTCr16 | 1.6–2.4 | 1,5–2,2 | < 1,0 | < 0,1 | < 0,05 | 1,5-1,8 |
| RTCr28 | 0,5-1,0 | 0,5–1,3 | 0,5-0,8 | < 0,1 | < 0,08 | 26–30 |
2. Żeliwo żaroodporne
| Gatunek materiału | - | Skład chemiczny (%) | |||||
| do | Si | Mn | P. | S. | Cr | ||
| Żeliwo środkowe Si | RTSi-5.5 | 2.2–3.0 | 5,0–6,0 | < 1,0 | < 0,2 | < 0,12 | 0,5-0,9 |
| Żeliwo chromowe | RTSi-5.5 | 2,8-3,6 | 1,5–2,5 | < 1,0 | < 0,3 | < 0,12 | 0,5–1,1 |
| Żeliwo chromowe | RTSi-5.5 | 2,8-3,6 | 1,7-2,7 | < 1,0 | < 0,3 | < 0,12 | 1,2–1,9 |
| Gatunek materiału | Skład chemiczny (%) | |||||
| do | Si | Mn | P. | S. | Glin | |
| Middle Al Cast Iron | 2,5–3,2 | 1,6–2,3 | 0,6-0,8 | - | - | 5,5–7,0 |
| Żeliwo o wysokiej zawartości Al | 1,2–2,0 | 1.3–2.0 | < 0,7 | < 0,4 | < 0,03 | 20–24 |
3. Żaroodporne żelazo-chrom i żelazo-chrom-nikiel ASTM A297
| Numer | Gatunek stali | Skład chemiczny (%) | |||||||
| do | ≤Mn | ≤Si | ≤P | ≤S | Cr | Ni | ≤Mo | ||
| HF | Cr10NiS | 0,2-0,4 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 18–23 | 8-12 | 0,50 |
| HH | Cr25Ni12 | 0,2-0,5 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 24–28 | 11–14 | 0,50 |
| CZEŚĆ | Cr28Ni15 | 0,2-0,5 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 26–30 | 14–18 | 0,50 |
| HK | Cr25Ni20 | 0,2-0,6 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 24–28 | 18–22 | 0,50 |
| ON | Cr29Ni9 | 0,2-0,5 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 26–30 | 8–11 | 0,50 |
| HT | Cr15Ni35 | 0,35-0,75 | 2.0 | 2.5 | 0,04 | 0,04 | 15–19 | 33–37 | 0,50 |
| HU | Cr10Ni30 | 0,35-0,75 | 2.0 | 2.5 | 0,04 | 0,04 | 17–21 | 37–41 | 0,50 |
| HW | Cr12Ni60 | 0,35-0,75 | 2.0 | 2.5 | 0,04 | 0,04 | 10–14 | 58–62 | 0,50 |
| HX | Cr17Ni66 | 0,35-0,75 | 2.0 | 2.5 | 0,04 | 0,04 | 15–19 | 64–68 | 0,50 |
| HC | Cr23 | ≤0,50 | 1.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 26–30 | ≤4,00 | 0,50 |
| HD | Cr28Ni5 | ≤0,50 | 1.5 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 26–30 | 4 - 7 | 0,50 |
| HL | Cr29Ni20 | 0,2-0,6 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 28–32 | 18–22 | 0,50 |
| HN | Cr20Ni25 | 0,2-0,5 | 2.0 | 2.0 | 0,04 | 0,04 | 19–23 | 23–27 | 0,50 |
| HP | Cr26Ni35 | 0,35-0,75 | 2.0 | 2.5 | 0,04 | 0,04 | 24–28 | 33–37 | 0,50 |
Proces produkcji


1. 16-letnie doświadczenie w odlewnictwie.
2. Przyjazna i wysoce wydajna komunikacja techniczna i handlowa.
3. Profesjonalne praktyki eksportowe: Wyeksportowałem do +60 krajów zamorskich.
Nasze targi 
Nasze stoisko nr 14-A29-5 w Newcast 2015, Niemcy
Pawilon 14, stoisko nr A29-5.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje na temat produktów i usług:
Mr.John Liu
Menadżer projektu
Tel .: 0086–188 0059 6372
Faks: 0086-510-6879 2172
E-mail: cast@ebcastings.com, ebcastings@163.com
Identyfikator Skype: julia.zhu26
QQ: 217039 6403
Eternal Bliss Alloy Casting & Forging Co., LTD.
Dodaj .: J-Sci-Tech Park, Binhu District, Wuxi, 214122, Jiangsu, Chiny
